Ettevõttest

PROBEX OÜ – 25 aastat kogemusi vineeri- ja puitplaatmaterjalide turul

Probex OÜ
Probex OÜ ladu

Probex OÜ tutvustus

Oleme ettevõte, kes tegeleb kõrgkvaliteetse vineeri ning muude puitplaatmaterjalide (OSB3, MDF, PLP, PKP) hulgi- ja jaemüügiga üle kogu Eesti ning välisturgudel.

Me teeme nii, et meie klientidel oleks alati võimalikult lai vineerist puitplaatmaterjalide paksuste, mõõtude ning sortide valik, et iga meie klient igal hetkel leiaks endale just seda materjali ning just selles koguses, mis kõige paremini vastaks tema ootustele ja vajadustele.

 

Probex OÜ lihvitud vineer
Probex OÜ lamineeritud vineer

Selleks et tagada materjali katkematu ja õigeaegne toimetamine klientidele me pidevalt täiendame materjaliga oma Tallinna ja Tartu ladusid üldpinnaga 5000 m2, kus ladustame 4000-6000 m3 erinevaid puitplaate.

Meie põhiväärtus on personaalne lähenemine!
Olgu meie kliendiks ehitusettevõte, mööblitootja, freesija, laserlõikaja või DIY projektide entusiast, anname endast parima, et iga klient leiaks meie abiga talle just kõige sobivama meterjali lahenduse.

Kui Te pole veel oma materjali valikut teinud, kutsume Teid tutvuma meie tootevalikuga ning võtta meiega ühendust e-posti (tellimus@probex.ee) või telefoni (+372 6020167) või saata meile elektrooniline päring, täites kodulehel olevat vormi.

Oleme alati valmis aitama!
Teie Probexi meeskond

Meie partnerid

Homanit x probex
swiss krono x probex
kronospan probex